Už máte nejlevnější povinné ručení na motocykl?

  • Do dvou minut zjistíte cenu vašeho povinného ručení na motocykl
  • Levnější až o 50% s našimi exkluzivními nabídkami ušetříte
  • Rychlé vyřízení uzavření smlouvy vám nezabere více než 15 minut
Zjisti kolik ušetříš

Bez závazků a zdarma!

Allianz pojišťovna, a.s.

Obchodní jméno: Allianz pojišťovna, a. s.

Sídlo společnosti: Ke Štvanici 656/3, 186 00 Praha 8, Česká republika

IČ: 47115971

Infolinka: 241 170 000

Fax: 242 455 555

E-mail: info@allianz.cz

Webové stránky: www.allianz.cz

Informace o pojišťovně Allianz

Allianz pojišťovna působí na našem trhu od roku 1993, přičemž se jí během několika let podařilo získat přízeň hned 1,2 milionu klientů a stát se třetí největší pojišťovnou na našem území. Zpočátku měla pojišťovna ve své nabídce pouze pojištění majetku, havarijní pojištění a životní pojištění. To se změnilo s rokem 1999, kdy své portfolio rozšířila i o povinné ručení a postupně začala své služby inovovat.

Za svůj úspěch vděčí své mateřské společnosti Allianz SE, která byla založena již v roce 1890 v Německu. Od té doby se jí podařilo expandovat po celém světě do více než 70 zemí, kde nabízí své pojišťovací služby za pomoci 140 tisíc zaměstnanců.

Mimo toho si získala důvěru více než 60 milionů klientů a není tedy divu, že se v roce 2014 stala největší pojišťovací společností na světě. V návaznosti na to byla přidána i do jednoho z nejdůležitějších evropských burzovních indexů Euro Stoxx 50. Allianz stojí i za dalšími projekty a společnostmi jako je Allianz penzijní pojištění a Allianz kontakt, který nabízí od roku 2005 zprostředkovaný prodej penzijních produktů a pojištění.

Produkty nabízené pojišťovnou Allianz

Allianz lze považovat za jednu z univerzálních pojišťoven, kdy můžeme v její nabídce služeb najít širokou škálu pojištění od životního pojištění až po cestovní pojištění. Samozřejmostí je ale i pojištění vozidel včetně povinného ručení na motorku, které je doplněné i komplexními asistenčními službami pro motorkáře. Pro ty náročnější však nabízí možnost sjednání havarijního pojištění motocyklu, které pokryje veškeré škody na majetku klienta v případě havárie.

Kompletní nabídka Allianz pojišťovny obsahuje: