Už máte nejlevnější povinné ručení na motocykl?

  • Do dvou minut zjistíte cenu vašeho povinného ručení na motocykl
  • Levnější až o 50% s našimi exkluzivními nabídkami ušetříte
  • Rychlé vyřízení uzavření smlouvy vám nezabere více než 15 minut
Zjisti kolik ušetříš

Bez závazků a zdarma!

ČSOB pojišťovna, a.s.

Obchodní jméno: ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Sídlo společnosti: Zelené předměstí, Masarykovo nám. 1458, 530 02 Pardubice, Česká republika

IČ: 455 34 306

Infolinka: 466 100 777

Asistenční služba: 466 100 777

Tel.: 467 007 111

Fax: 467 007 444

E-mail: info@csobpoj.cz

Webové stránky: www.csobpoj.cz

Informace o pojišťovně ČSOB

ČSOB pojišťovna je jednou z odnoží České obchodní banky, která byla založena již v roce 1964. Ke vzniku pojišťovny však došlo až v roce 2003, kdy banka koupila IPB Pojišťovnu. Podobně jako většina velkých pojišťoven je i ČSOB pojišťovna univerzální, díky čemuž nabízí komplexní nabídku služeb svému 1 milion klientů.

Poté co ČSOB prošla privatizací stala se jejím vlastníkem finanční skupina KBC Group, která spadá pod belgickou pojišťovací společnost KBC Verzekeringen (vlastní přibližně 75% podíl ve společnosti). Právě kvůli ní se stala ČSOB i správcem Poštovní spořitelny. Za svoji dlouhou historii se ČSOB pojišťovna stala jednou ze stálic na trhu, a to nejen kvůli svému širokému portfoliu produktů a služeb, ale i svému individuálnímu přístupu ke klientům.

Produkty nabízené pojišťovnou ČSOB

ČSOB pojišťovna nabízí široké spektrum pojišťovacích produktů nejen pro fyzické osoby, ale i podnikatele a společnosti. Jak již bylo řečeno v úvodu, její nabídka se nezaměřuje pouze na pojištění automobilu či majetku, ale i zdravý, které lze pojistit v podobě úrazového či životního pojištění.

V návaznosti na to nabízí i kvalitní služby pro motoristy, přičemž nezapomíná ani na milovníky motocyklů. Těm nabízí povinné ručení na motorku, které je opatřeno i kvalitní asistenční službou pro motorkáře. Mimo to je možné sjednat i výhodné havarijní pojištění motocyklů, skútrů a dalších jednostopových vozidel. Každého řidiče se navíc snaží hodnotit individuálně a odměňovat je za jejich zodpovědné chování.

Kompletní nabídka ČSOB pojišťovny obsahuje: