Už máte nejlevnější povinné ručení na motocykl?

  • Do dvou minut zjistíte cenu vašeho povinného ručení na motocykl
  • Levnější až o 50% s našimi exkluzivními nabídkami ušetříte
  • Rychlé vyřízení uzavření smlouvy vám nezabere více než 15 minut
Zjisti kolik ušetříš

Bez závazků a zdarma!

Pillow pojišťovna

Obchodní jméno: Pillow pojišťovna, a.s.

Sídlo společnosti: Líbalova 2348/1, Chodov, 149 00 Praha

IČ: 04257111

Infolinka: +420 734 510 530

Asistenční služba:

Auto, dům, byt: +420 251 032 862

Právní asistence pro vozidla: +420 251 032 862

E-mail: info@mypillow.cz

Webové stránky: www.mypillow.cz

Informace o pojišťovně Pillow

Pojišťovna Pillow je jednou z nejmladších pojišťoven na českém trhu, přičemž se své potenciální klienty snaží nalákat na moderní a individuální přístup. Svoji historii začala psát teprve v roce 2015, kdy byla založena pod svým původním názvem První klubová pojišťovna.

O čtyři roky později se přejmenovala na Pillow pojišťovnu a stanovila si cíl nabízet svým klientům kvalitní služby v podobě jednoduchého a férového pojištění. Toho se snaží dosahovat srozumitelnými smlouvami bez skrytých podmínek či poznámek pod čarou.

Pillow oslovuje především klienty, kteří milují jednoduchost a moderní technologie. Veškeré záležitosti týkající se pojištění totiž mohou vyřídit online na webových stránkách pojišťovny nebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace.

Produkty nabízené pojišťovnou Pillow

Pillow si získala velkou část klientů především kvůli kvalitnímu pojištění vozidel, které zahrnuje i povinné ručení na motorku či havarijní pojištění motocyklu. Její předností jsou hlavně nízké ceny a výhodné podmínky vhodné především pro klienty, kteří toho moc nenajezdí.

Pojišťovna se u všech svých produktů snaží razit spravedlivý přístup ke klientům, kdy se snaží zvýhodnit především ty, kteří jezdí po celý rok bez nehod. Těm vyplácí 50 % zbylého pojistného v podobě bonusů jako odměnu za jejich zodpovědnost. U obou typů pojištění se snaží nabízet svým klientům i kvalitní asistenční služby pro motorkáře, ale i majitele automobilů, kterým pomůže za každé situace.

Kompletní nabídka Pillow pojišťovny obsahuje: