Už máte nejlevnější povinné ručení na motocykl?

  • Do dvou minut zjistíte cenu vašeho povinného ručení na motocykl
  • Levnější až o 50% s našimi exkluzivními nabídkami ušetříte
  • Rychlé vyřízení uzavření smlouvy vám nezabere více než 15 minut
Zjisti kolik ušetříš

Bez závazků a zdarma!

Slavia pojišťovna, a. s.

Obchodní jméno: Slavia pojišťovna a.s.

Sídlo společnosti: Revoluční 1, Praha 1, 110 00, Česká republika

IČ: 601 97 501

Infolinka: 255 790 111

Fax: 255 790 199

E-mail: info@slavia-pojistovna.cz

Webové stránky: www.slavia-pojistovna.cz

Informace o pojišťovně Slavia

Slavie se jako pojišťovna může pyšnit dlouhou historií, která sahá až do roku 1868, kdy se stala jedním ze stavebních kamenů pojišťovacího sektoru na našem území. Právě proto se řadí mezi jedny z nejstabilnějších pojišťoven, přičemž se snaží vycházet svým klientům vstříc a neustále rozšiřovat své portfolio služeb a produktů.

Pojišťovna je součástí významné finanční skupiny SPGroup, která se mimo pojišťovnictví zaměřuje i na další segmenty trhu, jako jsou finance, hotelnictví, výroba či personalistika. Aktuálně spravuje aktiva o hodnotě vyšší než 5 miliard korun, které má rozdělené mezi 50 společnostmi z různých odvětví. Klienti pojišťovny Slávie se tak nemusí bát o její stabilitu a ani finanční zdraví.

Produkty nabízené pojišťovnou Slavia

Pojišťovna Slavia se snaží svým klientům nabízet široké spektrum pojištění, které dokáže pokrýt všechna běžná rizika v několika různých oblastech života. V jeho portfoliu můžeme najít například úrazové pojištění, cestovní pojištění či pojištění majetku.

Výjimkou však není ani pojištění vozidel, které umožňuje klientům nejen sjednat povinné ručení na automobil, ale i povinné ručení na motorku či havarijní pojištění motocyklu. U obou je možné navíc využívat asistenční služby pro motorkáře při poruše motocyklu či havárii.

Kompletní nabídka pojišťovny Slavia obsahuje: