Tipy z Aliexpresu 2: Toolboxy na motorku

V tomto článku vám pomůžeme najít ideální toolbox pro vaši motorku. Představíme vám nejen nejlevnější plastové, ale i kvalitní hliníkové moto boxy.

1. Kulatý obal na nářadí

Základní typ toolboxu je kruhového průřezu, vyroben z plastu. Nabízí základní ochranu proti vodě. Vybírat lze ze dvou provedení – dlouhý nebo tlustý. Dlouhý má rozměry 31,5 cm na délku a 11 cm na šířku, tlustý je dlouhý 32 cm a široký 8 cm. Toolbox můžete umístit kamkoliv na motorku.

box na naradi

2. Plastový toolbox k umístění na držáky kufrů

Tento obal na nářadí je kompromis mezi hliníkovým boxem a menším kruhovým. Při rozměrech 32cm délka, 10 cm šířka a 18 cm výška již nabízí praktičtější rozměry pro uložení nářadí. Box se zpravidla umisťuje na boční držáky kufrů z vnitřní strany. Toolbox je dodáván s obyčejným zámkem a dvěma klíči. K boxu jsou dodávány kovové úchytky na trubkový rám. K boxu lze přikoupit vnitřní obal jako u velkých hliníkových kufrů.

plastovy uzamikatelny box na motorku

3. Box zpevněný nerezovým plechem

Tento obal na nařadí patří k bytelnějším. Jedná se o plastové tělo zpevněný nerezovým plechem. Má stejné rozměry jako jeho plastový konkurent tedy 32cm délku, 10 cm šířku a 18 cm šířku. Box se zpravidla umisťuje na boční držáky kufrů z vnitřní strany. Box je opatřen zámkem a dvěma klíči. K boxu jsou dodávány kovové úchytky na trubkový rám. K boxu lze přikoupit vnitřní obal jako u velkých hliníkových kufrů.

nerezovy uzamikatelny box na motorku