Tipy z Aliexpresu 1: 5 věcí pro motorkáře

aliexpress pro motorky

Na aliexpresu najdete některé náhradní díly na motocykly a doplňky, které jinde nekoupíte. Dnes si představíme pět věcí které zaujmou každého motorkáře.


1. Plachta na motorku

Plachta je ideální pro ochranu motocyklu například v garáži proti prachu, lze ji ale použít i proti dešti a ochranu před sluníčkem.

Plachta obsahuje pružný spodní lem a spodní úchyty pro lepší zabezpečení například proti větru . Dodává se v praktické taštičce aby bylo jednoduší převážení. Vybírat můžete ze 14 barevných provedení a 6ti velikostí.

plachta na motocykl

2. Chránič bot při řazení

Pokud na motorce jezdíte v civilní obuvi, bude pro vás zajímaví chránič bot. Chránič bot jednoduše nasadíte na boty a při řazení rychlostí na motorce se vám již obuv nebude opotřebovávat.

chranic bot motorky

3. Tempomat na rukojeť plynu

Jezdíte na motorce delší trati a bolí vás zápěstí od neustálého držení plynové rukojeti? Doporučujeme vyzkoušet manuální tempomat.

Používání je jednoduché, stačí tempomat nasadit na rukojeť plynu.

tempomat na motorku

4. Držák telefonu na řidítka

Pokud používáte na motorce mobilní telefon pro navigaci, určitě se vám bude hodit tento kovový držák na mobilní telefon na motorku.

Tento držák na mobilní telefon je možno umístit buď na řidítka nebo pod šroub zrcátek. Nabízí pevné uchycení pomocí dotažení. Držák s telefonem je možno rotovat o 360 stupňů, díky tomu můžete mít telefon na šířku nebo výšku.

drzak telefon motorka

5. Síťka pro upevnění zavazadel – pavouk

Pokud na motocyklu převážíte různé zavazadla, nebo jen potřebujete připevnit helmu na sedadlo, určitě využijete tuto síťku.

Síťka je o rozměru 32x32cm a obsahuje 6 háčků.

pavouk na motorku